Wariacje sałatek z wędzonym kurczakiem to nowy trend w Teksasie

Teksas i cały świat straciły wiele przyzwoitych miejsc do grillowania z powodu globalnej blokady. Większość mieszkańców Forth Worth doskonale radzi sobie z grillowaniem, ale tylko prawdziwi tubylcy zrozumieliby brak smażonych kotletów wieprzowych w Lady & The Pit, ciasta z kremem ananasowym i sałatki z wędzonym kurczakiem.

Teksas słynie z wędzonych mięs

Teksas zawsze był znany z wędzonych i wolno gotowanych mięs bez kości. W większości przypadków ludzie łączą wędzone i szarpane mięso z wieprzowiną i wołowiną, ale wydaje się, że kurczak staje się popularny, przynajmniej w okolicy Fort Worth.

Według USDA wołowina i wieprzowina walczyły o supremację białka do lat pięćdziesiątych, kiedy wołowina przejęła wyraźną przewagę przez następne sześć dekad. Wszystko zmieniło się teraz, gdy konsumpcja wołowiny drastycznie spada, a rosnąca popularność kurczaka jest teraz na szczycie. Teksańskie menu z grilla może to potwierdzić i niezależnie od tego, czy jest to pierś z indyka, kurczak, czy nawet kaczka, są to jedne z najpopularniejszych opcji i prawdopodobnie postrzegane jako „zdrowsze” w porównaniu z żeberkami wieprzowymi i wędzonym mostkiem.

Sałatki z wędzonym kurczakiem i ponowne otwarcie w Fort Worth

Natasha Smith, właścicielka Lady & the Pit, ogłosiła ponowne otwarcie i obiecała, że ​​jej sałatka z wędzonym kurczakiem powróci. To zdecydowanie istniejąca wiadomość, a Smith nie jest jedynym, który przygotowuje się do ponownego otwarcia i dokuczania swoją wersją sałatki z wędzonym kurczakiem.

Na przykład Tulips FTW zostało otwarte jako najnowsze miejsce muzyczne w Fort Worth w trudnych czasach dla lokali muzycznych, ale oprócz zapewniania wspaniałych wrażeń muzycznych na żywo, mają bar, który serwuje fantastyczną kanapkę z sałatką z kurczakiem. Chociaż nie ma tak dużo dymnego smaku w porównaniu z innymi, bardziej autentycznymi miejscami na grilla, nadal jest to pyszna kanapka, którą warto kupić. Chodzi o to, że nawet kluby muzyczne w Teksasie bezpiecznie bawią się wędzonym kurczakiem.

Dodaj komentarz

Previous post Obserwuj te kamery internetowe z dziką przyrodą, aby zobaczyć zwierzęta w akcji
Next post Robotic Research zapowiada serię finansowania w wysokości 228 mln USD przeznaczoną na komercyjne wykorzystanie technologii autonomicznych