Otwarcie nowych atrakcji w Disney World

Disney World nie bez powodu jest najszczęśliwszym miejscem na Ziemi. Nawet najbardziej zrzędliwy członek rodziny ma na co czekać, odwiedzając parki rozrywki, zwłaszcza po 2019 roku! Disney potwierdził wiele nowych atrakcji i programów, które zostaną dodane do końca roku, a my nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, widząc je wszystkie.

Epcot na zawsze

Iluminacje — odbicia Ziemi to jeden z punktów orientacyjnych firmy Epcot. Spektakl trwa od około 20 lat, a zostanie zastąpiony nowym widowiskiem fajerwerków, w którym pojawią się efekty specjalne, muzyka w stylu vintage, a nawet skutery wodne! Nowy program o nazwie Epcot Forever zadebiutuje 1 października 2019 roku.

Mickey & Minnie’s Runaway Railway

Disney’s Hollywood Studios jest dobrze znane ze swojej repliki Hollywoodzkiego  Teatru Chińskiego. Podczas 22-minutowej przejażdżki można było obejrzeć klasyczne filmy, takie jak Casablanca i Deszczowe śpiewy . Po prawie 30 latach od swojego pierwszego debiutu The Great Movie Ride pokaże teraz ewolucję Mickeya. Spodziewaj się dużo Goofy’ego, Donalda, Plutona i Minnie, kiedy wejdziesz na tę przejażdżkę!

Gwiezdne wojny:  Krawędź galaktyki

Podobnie jak Toy Story Land  Gwiezdne Wojny dostaną własną 14-akrową ziemię w Disney’s Hollywood Studios. Nowa strefa tematyczna zostanie otwarta w sierpniu i będzie zawierać wszystko, od nowych przejażdżek po sklepy i restauracje. Twój wewnętrzny Jedi nie będzie w stanie się powstrzymać! Jest nam po prostu smutne, że Disney stracił szansę na otwarcie tej nowej sekcji 4 maja, ponieważ z oczywistych powodów został wybrany jako  dzień Gwiezdnych Wojen.

Niespodzianka Mickey i Minnie

Ponieważ nie mamy dość Mickey i Minnie, Magic Kingdom dodaje nowy program z dwoma oryginalnymi członkami obsady Disneya. Nowy program wprowadza również do parku nowe towary oraz specjalne potrawy i napoje. Niestety ten program trwa tylko do września tego roku, co czyni go ograniczonym 9-miesięcznym świętem.

Na jaką atrakcję najbardziej czekasz?

Dodaj komentarz

Previous post Nawet płetwale błękitne nie są bezpieczne przed orkami
Next post Obserwuj te kamery internetowe z dziką przyrodą, aby zobaczyć zwierzęta w akcji