pasjanse online: Gry Giza Solitaire i Pasjans Półksiężycowy

Pasjanse online dla koneserów! Giza Solitaire i Pasjans Półksiężycowy

Pasjanse online to piękna i uwielbiana przez wielu graczy gra karciana. Jeśli jesteście koneserami tego typu rozrywki, to z pewnością zainteresuje was nasza propozycja! Przedstawiamy Wam dwie wersje pasjansów, w które być może jeszcze nie graliście: Giza Solitaire i Pasjans Półksiężycowy. Obie te gry oferują nowe wyzwania dla fanów gier w pasjanse online. Spróbujcie swoich sił i odkryjcie nowy wymiar tej kultowej gry.

Pierwsza z proponowanych przez nas gier, Giza Solitaire, to układanka kart, która pochodzi z Egiptu i jest inspirowana piramidami z Gizy. W tej grze, gracz musi ułożyć karty na 7 stosach, z których każdy powinien być ułożony według koloru i malejącej wartości. Warto wspomnieć, że każdy stos może być rozłożony tylko raz. Gracz może użyć jednej z dwóch talii kart, a także wybrać poziom trudności.

Druga propozycja, Pasjans Półksiężycowy, to klasyczna gra karciana, która polega na układaniu kart na 4 stosach bazowych, z których każdy z nich reprezentuje inną barwę. Gracz musi ułożyć karty według koloru i rosnącej wartości na asach, a malejącej wartości na królach. Gracz może również użyć pola roboczego, aby przenosić karty między stosami. Z pewnością Pasjans Półksiężycowy dostarczy wielu godzin doskonałej rozrywki dla wszystkich fanów gier w pasjanse online.

Pasjanse online [1] Giza Solitaire

Giza Solitaire jest odmianą pasjansa, w której gracz musi ułożyć karty w odpowiedniej kolejności na specjalnie przygotowanych stosach. Ta wersja gry jest szczególnie trudna, ponieważ karty muszą być ułożone według koloru i wartości. To wyzwanie dla prawdziwych mistrzów w pasjanse. Ponadto, w Giza Solitaire gracz musi korzystać ze swojej strategii i umiejętności, aby ułożyć jak najwięcej kart. Możliwość ułożenia każdej karty jest ograniczona, co dodaje jeszcze więcej trudności i niepewności do gry. Gracze muszą szybko myśleć i reagować, aby wygrać i przejść na kolejny poziom. Giza Solitaire to doskonała gra dla tych, którzy lubią wyzwania i chcą sprawdzić swoje umiejętności w tego rodzaju pasjanse.

Aby zagrać w Giza Solitaire, należy postępować według następujących kroków:

  1. Rozłóż wszystkie karty na planszy w formie piramidy.
  2. Łącz w pary karty tak, aby ich suma wynosiła 13. Króle można usuwać pojedynczo.
  3. Pary można tworzyć spośród wszystkich wolnych kart widocznych na stole, w tym kart z piramidy i kolumn.
  4. Zbieraj wszystkie karty w dozwolonym czasie.
  5. Możesz w każdej chwili korzystać z opcji cofania ostatniego ruchu, aby spróbować innego rozwiązania.
  6. Celem gry jest zebranie wszystkich kart i ukończenie gry w jak najkrótszym czasie.

Więcej gier w kategorii piramidowych znajdziesz tutaj: https://pasjanseonline.com/k/pasjans-piramida/

Pasjanse online [2] Pasjans Półksiężycowy

Pasjans Półksiężycowy to interesująca odmiana tej gry, w której karty są układane na półksiężycu. Gracz musi przenosić karty z jednej strony na drugą, aż wszystkie zostaną ułożone w odpowiedniej kolejności. To wyzwanie dla tych, którzy lubią się bawić i rywalizować z innymi graczami online. Pasjans Półksiężycowy jest grą, w której umiejętności strategicznego myślenia i szybkość reakcji są niezwykle istotne. Gracz musi uważnie planować każdy ruch, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Warto spróbować swoich sił w tej wersji gry, aby poczuć emocje i niepewność każdej rundy. Dodatkowo, w grze tej można rywalizować z innymi graczami online, co zwiększa jeszcze bardziej jej atrakcyjność. Czy jesteś gotowy na wyzwanie i rywalizację w Pasjansie Półksiężycowym?

W grze Pasjans Półksiężycowy celem jest ułożenie wszystkich kart na stosach bazowych, zaczynając od asa i kończąc na królu, w sekwencji od asa do króla na stosach na królach i malejąco na stosach na asach. Karty można przenosić pomiędzy polami roboczymi i na stosy bazowe, układając je na kartach tego samego koloru o jedno oczko wyżej lub niżej. Gracz może tasować pięć razy, skorzystać z funkcji podpowiedzi trzy razy lub wybrać automatyczne zbieranie kart.

Niezapomniana rozrywka i idealny sposób na relaks w polskim internecie

Obie te gry oferują wiele godzin niezapomnianej rozrywki i stanowią doskonały sposób na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu. Kolejnym ważnym atutem obu wersji gry jest fakt, że niniejsze pasjanse online dostępne są w polskim internecie, co oznacza, że możecie grać w nie z dowolnego miejsca i o każdej porze. Nie musicie już dźwigać ciężkich talii kart, aby cieszyć się grą w pasjanse, wystarczy Wam dostęp do internetu. Ponadto, wszystkie pasjanse online są całkowicie darmowe, co oznacza, że możecie cieszyć się grą bez ponoszenia dodatkowych kosztów. To doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z pasjansami online i spędzić kilka godzin w miłej i relaksującej atmosferze!

Dodaj komentarz

Previous post NFT adoptuje 1200 drzew: kampania zeroemisyjna Shanghai Electric zakończona sukcesem
Next post Co warto wiedzieć na temat numeru VIN?